×

Blog


www.staffino.com

Jak odměnit svého zákazníka přes Staffino

Každý majitel nebo manažer provozovny, který používá Staffino, může být ke svým zákazníkům ještě blíže.

Kromě toho, že od nich dostává pochvaly a připomínky, na které ihned odpovídá a řeší je, může je i motivovat k posílání dalších hodnocení.

Stačí, když vymyslí malou pozornost, kterou umí každý měsíc odměnit jednoho ze svých zákazníků, kteří mu poslali přes Staffino hodnocení. Záleží to na typu provozovny a fantazie majitele.

screenhunter_3262-oct-25-15-56

VÝHODY ODMĚN PRO ZÁKAZNÍKY:

Získání více hodnocení a zpětné vazby od svých zákazníků

– V případě výhry jde odměna přímo zákazníkům, kteří provozovnu navštívili a ohodnotili ji. Zvyšuje se tak jejich loajalita a stávají se z nich věrní zákazníci.

– S organizací nejsou žádné starosti. Po aktivaci se o vše postará systém Staffino a pravidelně v 1. den v měsíci posílá na email majitele či manažera kontakt na výherce.

– Nastavené odměny vidí i zákazníci v mobilní aplikaci Staffino nebo na webu v profilu vybrané provozovny, kterou se rozhodli hodnotit. Je to tak pro ně skvělá motivace a o důvod víc, proč poslat podniku, manažerovi nebo konkrétnímu zaměstnanci pochvalu či připomínku.

– Zajímavé odměny a provozovny, které je zavedly, se snažíme promovat i na našem blogu a sociálních sítích.

Co se týče typu odměn, tak při restauracích to zvykne být večeře zdarma, láhev vína, sleva na objednávku jídla a podobně, při hotelech jsou to slevy v hotelových restauracích, či slevy z cen ubytování, vstupy do wellnessu zdarma, masáže, nebo jiné služby a obchody a jiné prodejny také využívají různě vouchery na další nákup a dalo by se takto pokračovat dál.

Každý z nich už dobře ví, co může do této soutěže nabídnout. Po aktivaci a určení výhry, každý měsíc systém Staffino vylosuje jednoho zákazníka té které provozovny a kontakt na něj pošle emailem rovnou majiteli. Pak je už na něm, jak se se zákazníkem zkontaktuje. Buď mu napíše v odpovědi na jeho hodnocení přes Staffino, nebo mu napíše mail a odměnu mu předá osobně, nebo mu ji nechá u pokladny.

Aktivace a deaktivace tohoto reward systému je velmi jednoduchá:

1. Ve svém Staffino byznys účtu se každý manažer či majitel provozovny k odměnám dostane přes menu a kategorii Výhra.

screenhunter_3258-oct-25-15-45

2. Do políčka pro výhru napíše, o co by zákazníci hráli.

screenhunter_3265-oct-25-16-04

3. Může dokonce nastavit i datum, kdy by se celá tato pravidelná měsíční soutěž skončila a stiskne uložit.

screenhunter_3266-oct-25-16-04

4. Při deaktivaci stačí z políčka pro výhru odstranit celý text, nebo nastavit datum ukončení soutěže.

Všechny aktivní odměny jsou zveřejněny na naší stránce
https://staffino.com/cs/win.html

screenhunter_3261-oct-25-15-55

Uvidí je tam zákazníci, ale i další manažeři, kteří se takto mohou inspirovat. V této chvíli jsou v systému Staffino nastaveny desítky zajímavých odměn a stále přibývají další.

A takhle vypadá nastavena výhra v mobilní aplikaci Staffino:

screenshot_2016-10-25-15-52-29 screenshot_2016-10-25-15-53-26